Фарбування волосся у Харкові: тонування, блондування, балаяж і омбре, Airtouch і кольорове фарбування волосся в салоні ONE&ONLY
RU UK

Вернуться назад

Фарбування волосся

Фарбування волосся в салоні краси One &Only

Фарбування волосся — це найпростіший спосіб змінити свій стиль. В трендах 2021 року — фарбування в віддінки рожевого і також яскраве колорування, але класичні техніки на зразок балаяж та шатуш так само популярні. Розповідаємо про сучасні техніки фарбування та відповідаємо на популярні питання про фарбування волосся  в Харкові. 

Читать полностью

Деталі

Вартість

від 500 ₴

Тривалість

від 30 хв

Камуфлювання сивини у чоловіків

від 500 ₴

Фарбування тон в тон

від 1000 до 1900 ₴

Мелірування

від 1300 до 1900 ₴

Омбре

від 1600 до 2200 ₴

Балаяж/ Шатуш

від 1900 до 2500 ₴

Airtouch

від 2200 до 2800 ₴

Примеры работ

Примеры работ

Читати далі

Фарбування волосся в Харкові

Запорука якісного результату — досвідчений спеціаліст. Звичайно ваша подруга теж може пофарбувати, але у вас точно залишаться декілька незачеплених пасм та видиме коріння. Якщо ви хочете отримати найкращий результат — звертайтесь в салон краси One Only.

окрашивание волос в Харькове

Що ми робимо :

 

 • Фарбування тон в тон — робимо натуральний колір більш насиченим, надаємо волоссю легке сяйвво та покращуємо їх загальний стан. Інколи натуральний колір може бути неоднорідним, наприклад, через вигорання волосся на сонці. Фарбування тон в тон допоможе це виправити. 
 • Фарба без аміаку — для чутливого та тонкого волосся ми застосовуємо фарбу без аміаку. Такі фарби мешн стійкі, але не наносять шкоди волоссю  та шкірі голови. 
 • Блондування — висвітлюємо темне волосся та фарбуємо іх в обраний віддтінок.
 • Підбираємо концентрацію блондувальної суміші під тим і структуру волосся, щоб не нашкодити їм. 
 • Складне фарбування — будь-які градієнтні техніки фарбування вважають складним фарбуванням. Спеціалісту потрібно не тільки вірно підібрати пігменти, але і добре володіти пензликами та технікою
 • Кольорове фарбування — яскраві насичені кольори на кшталт неонового-рожевого чи світло-голубого. Для кольорового фарбування є багато засобів різної насиченості та стійкості: желе, бальзами, креми та спреї
 • Фарбування сивини — підбираємо відтінок та засіб в залежності від стану та натурального кольору волосся. При нерівномірних сивих пасем використовуємо  
 • засоби різної інтенсивності, щоб досягти рівномірного відтінку по всій довжині.
 • Камуфлювання сивини в чоловіків — популярна та проста послуга. На відміну від фарбування, камуфлювання займає 5-10 хвилин та створюється за допомогою безаміачного складу. Волосся яке було камуфлюванне не здаєтся пофарбованим, а колір тримається більше місяця.

 

В нас працюють перукарі з декількома роками досвіду і гарним відчуттям смаку. Вони підбирають фарбу та матеріали для фарбування під ваш тип волосся, допоможуть з вибором зачіски і дадуть поради за доглядом. 

 

Види фарбування волосся.

В загальному, фарбування волосся можно розділити на два типи: монохромне і градієнтне.

 

Монохромне фарбування — це коли волосся фарбують в один колір по всій довжині. Майстер підбирає фарбу так, щоб новий колір здавався натуральним. Такий вид фарбування підходить для омолодження, приховання сивини чи просто зміну стилю.

окрашивание тон в тон

Мінус монохромної техніки в тому, що через 1-2 тижні волосся починає відростати і нефарбоване коріння стає замітним. Через це все більше жінок відмовляється  від монохромного фарбування на користь градієнтних технік.

 

Градієнтне фарбування — це часткове фарбування волосся в обраний колір. 

Градієнтне фарбування передбачає, що жінка намагається приховати факт фарбування волосся. А це означає що можна використовувати будь-які кольори —  починаючи з віддтінків близьких до натурального кольору і закінчуючи яскраво синім чи голубим. До того є градієнти візуально збільшують об’єм і роблять зачіску більш пишною.

сложное окрашивание

Градієнтне фарбування в свою чергу ділится на десятки технік. Ось самі популярні:

 

 • балаяж
 • airtouch
 • омбре
 • шиммер
 • мелірування
 • тонування
 • колорування
 • блондування
 • шатуш
 • мажимеш.

 

Для класичного градієнтного фарбування начебто омбре застосовують два три відтінки, для колорування — від 4 і більше. Кожна техніка надає волоссю особливий ефект. Наприклад, каліфорнійське мелірування робить волосся візуально більш пишним та густим, а колорування повідомляє оточуючим, що перед вами яскрава особистість.

 

Давайте розбиратись, що таке балаяж та інші техніки градієнтного фарбування.

Балаяж: горизонтальне чергування кольорів

балаяж окрашивание

В техніці балаяж майстер підбирає декілька світлих відтінків, які близькі к натуральному кольору волосся. Далі майстер довгими мазками виділяє відокремлені тонкі пасма.  Так виходить плавний перехід від натурального кольору до  насиченого  світлого відтінку. 

 

При балаяжі майстру важливо підібрати різну відстань між пасмами, використати декілька відтінків і добитись плавних переходів. Якщо цього не зробити, результат буде схожий на забарвлення зебри.

 

Airtouch чи аіртач: повітряні переливи. 

Airtouch —  це мелірування в відтінок трохи більш світлий, ніж натуральний. При процедурі Airtouch спеціаліст продуває пасмо феном, щоб вибити з неї коротке волосся і фарбувати тільки довге. Завдяки цьому зачіска переливается відтінками при яскравому світлі.

эйртач airtouch

При фарбуванні Airtouch потрібно обережно працювати  з пасмами і зберегти баланс між фарбованими та чистими ділянками, щоб досягти рівномірного ефекту. Також це займає багато часу: кожне окреме пасмо треба загорнути в фольгу, щоб фарба не потрапила на чисте волосся. 

Омбре: плавний перехід між кольорами. 

Техніка омбре — візуально спокійне фарбування волосся. Зазвичай верхній частині зачіски залишають натуральний колір, середину та кінчики  фарбують так , щоб створити плавний перехід до світлих кінчиків. Незвичайно та яскраво виглядає зворотне омбре: світлий верх та темні кінчики. А ще можна експериментувати з кольорами і замість звичних натуральних відтінків зробити омбре з червоними чи синіми кінчиками.

омбре окрашивание

Якщо залишити на верхній частині волосся натуральний колір, то можна не переживати що коріння відросте. Омбре підходить для любої довжини, але краще всього виглядає на довгому волоссі. 

Каліфорнійське мелірування: для тих, хто більше не любить відросле коріння.

Каліфорнійське мелірування — це фарбування окремих тонких пасм в 3-5 відтінків близьких до натурального кольору.  За допомогою каліфорнійського мелірування можна зробити зачіску більш контрастною і візуально оживити натуральні русяве   чи темне волосся.

Техніка каліфорнійського мелірування передбачає коріння натурального кольору. Завдяки цьому техніка підходить для брюнеток,а волосся після такого мелірування не потребують постійного підтримання кольору. 

Мелірування: класика фарбування

Для звичайного мелірування використовують один чи два світлих відтінків. Майстер може фарбувати окремі тонкі пасма чи зробити ефект більш натуральним чи вибрати контрастні відтінки і фарбувати широкими мазками для більш вираженого ефекту.

 

Мелірування краще всього підходить для блондинок: можна використовувати більш яскраві відтінки і не боятись, що результат буде виглядати ненатурально.

Тонування чи тимчасова корекція кольору волосся

Тонування — це фарбування за допомогою спеціальними нестійкими фарбами. Тонування дозволяє тимчасово отримати яскравий насичений колір без шкоди для волосся. Відмінний варіант, для того щоб зробити гарне фото на святкуванні чи в відпустці, чи для того щоб поексперементувати з новим кольором.

Зазвичай насиченість після тонування тримається до першого миття волосся, так як фарбуючий склад не повністю пронимає в іх структуру та легко змивається. Якщо вам сподобався колір після тонування, його можна підтримувати за допомогою тонального шампуню. 

Фарбування коренів

Волосся росте приблизно по сантиметру в місяць. Здаєтся, що це повільно, но вже через два тижні після однотонного фарбування з’являються  відросле коріння. Ми підбираємо відтінок фарби, який співпадає з поточним кольором, фарбуємо коріння і повертаємо волоссям гарний вигляд.

Часті питання про фарбування волосся в Харкові

Скільки коштує фарбування волосся в Харкові?

Ціна в салоні One&Only залежить від техніки фарбування, довжини та стану волосся, вартості матеріалів. 

Як модно фарбувати волосся? 

Найбільш модне фарбування 2020 року — яскраве колорування. Якщо ви надаєте переваги більш спокійному стилю — виберіть аіртач чи балаяж з натуральними відтінками. 

Який найбільш модний колір волосся 2020 року?

Молоді дівчата і також хлопці фарбують волосся в насичені кольори на зразок неоново-зеленого чи фіолетового. Також популярні пастельні відтінки рожевого, голубого та платини. Загальний хіт сезону — світлі кольори від чисто білого до світло-русявого. 

Як доглядати за фарбованим волоссям?

Рекомендуємо мити волосся спеціальними засобами для догляду, які дають волоссю та шкіри голови додаткове живлення і допомагають зберегти колір. Так само треба менше користуватись плойками та іншими термоприборами.

Як часто треба підфарбовувати корені?

Краще робити це раз в місяць, попередньо зробив запис на фарбування. Відросле коріння стає замітним примірно через два тижня після фарбування, але ми не рекомендуємо підфарбовувати їх кожні два тижні — це шкодить шкірі голови.

 


Бути красивою і доглянутою — мрія кожної жінки!

Хочете записатись до нас в салон?

Заповніть форму нижче і ми з радістю передзвонимо вам на протязі 30 хвилин

formImg