Перукарня у Харкові: стрижка, укладання та зачіски, фарбування та лікування волосся, нарощування і лікувальні процедури в салоні ONE&ONLY
RU UK

Перукарські послуги

Волосся — це показник краси та здоров’я. Красиве від природи волосся робить людей привабливими, але за ним все одно потрібно доглядати. Наприклад, гарна зачіска скоригує риси обличчя і допомагає самовираженню. Фарбування і нарощування волосся дозволяє швидко зінити імідж і підкреслити природню красу. Все це можна зробити в салоні One&Only.

Читать полностью

ДЕТАЛІ

Вартість

від 100 ₴

Тривалість

від 30 хвилин

Читати далі

Перукарські послуги в салоні One&Only

Ми надаємо такі послуги перукаря:

 

  • стрижки;
  • укладки та зачіки
  • фарбування волосся
  • доглядові процедури
  • лікування волосся
  • нарощування волосся.

перукарські послуги

Переваги перукарських послуг в One&Only

У нас працюють перукарі та стилісти з великим досвідом роботи і гарним відчуттям смаку. Якщо ви хочете оновити зачіску, повністю змінити стиль чи підлікувати волосся — ми впораємось з цим якнайкраще.

 

Ми знаємо, що людину робить привабливою впевненість в власній красі. Тому ми прсилухаємось до клієнтів та їх побажань, стараємось сумістити останні модні тенденції з вподобаннями відвідувача. В результаті наші клієнти виходять з салону з усмішкою і усміхаються кожен раз, коли бачать себе в дзеркалі.

парикмахерские услуги в салоне

Крім стрижок і укладок ми також лікуємо і нарощуємо волосся. Лікування може знадобитись після частого використання плойки, через неправильний ногляд чи природню слабкість волосся. Більшість проблем з волоссям можна вирішити, якщо вчасно відвідати салон краси.

Часті питання про перукарню в Харкові

Скільки коштують послуги перукаря?

Вартість залежить від виду послуги. Наприклад, стрижка коштує 400 грн, а відновлення волосся з допомогою японських медичних засобів — від 1000 гривень.

Як записатись на прийом?

Подзвоніть, напишіть чи скористайтесь формою онлайн-запису. Ми повідомимо, на коли ми зможемо вас прийняти та як вам потрібно підготуватись до послуги. 

Як часто потрібно звертатись до перукаря?

Навіть якщо ви не фарбуєте волосся і не укладаєте його кожен день, ми радимо раз в два-три тижні обрізати кінчики. Це покращує загальний стан волосся, допомагає його відростити і зробити більш гладким.

BEAUTY ЗОНА

Примеры работ