Манікюр в салоні One&Only
Салон One&Only надає такі послуги: класичний манікюр в Харкові, обрізний, апаратний і чоловічий. Також ми фарбуємо нігті гель-лаком і звичайним лаком, нарощуємо, коректуємо і відновлюємо нігті.

Покриття нігтів гель-лаком
Гель лак — це сучасний спосіб пофарбувати нігті. Звичайний лак тримається близько тижня і швидко сколюється. Гель-лак зберігає зовнішній вигляд більше 4 тижнів і при цьому захищає ніготь від механічних травм.

Переваги покриття нігтів гель-лаком:
- він швидко висихає — достатньо 15 секунд потримати руку під ультрафіолетовою лампою;
- гель-лак меньше шкодить нігтям, під час носіння лаку вони відновлюються і укріплюються;
- манікюр гель-лаком можливо зробити при любій довжині нігтів;
Особливості покриття нігтів гель-лаком:
- для цієї процедури потрібно використати багато матеріалів: основу, знежирювачі, праймери, стерилізатори. Так само потрібні інструменти: УФ-лампа, витяжка і фрезер. Не кожен домашній майстер може дозволити собі зібрати все необхідне, а тому гель-лак в салоні завжди буде виглядати краще, ніж якщо його робити в подруги;
- перед покриттям треба підготувати ніготь: видалити кутикулу, обробити бокові валики, нанести масло. Так ніготь буде виглядати досить аккуратно, а лак протримається довше;
- зняття гелевих нігтів також краще проводити в салоні, так як потрібно використати спеціальні засоби і працювати дуже обережно. Гель-лак міцно чіпляється до нігтьової пластини, і якщо його просто здирати — можна пошкодити ніготь.
Нарощування нігтів
Для нарощування нігтів ми використовуємо гель, акрил і клей-пудру на вибір клієнта. Головна складність процедури — привести всі нігті к гармонійній формі,щоб вони виглядали натурально.

Нарощування робимо так:
- майстер ретельно очищає нігті, а потім обробляє нігтьову пластину , щоб зробити її шорсткою. Це забезпечує краще зціплення штучного нігтя з справжнім;
- далі майстер встановлює форму під ніготь, в яку він буде заливати матеріал;
- майстер заливає форму в матеріал і чекає його затвердіння;
- в кінці спеціаліст спилює ніготь і придає йому потрібний зовнішній вигляд.
Корекція нігтів
Корекція нарощених нігтів зазвичай потрібна через 3-4 тижні після нарощування. За цей час нігті відростають на декілька міліметрів, а нарощений матеріал усаджується . Під час усадження виникають кишені: проміжки між матеріалом і нігтьовою пластиною. Так відбувається через те, що нігті ростуть нерівномірно по всій ширині.

Під час корекції майстер додає матеріал в зонах кутикули і валиків, де через ріст завжди з’являються проміжок. Якщо на нігті з’явилися кишені чи тріщіни, їх потрібно зачистити за допомогою фрезеру і потім відновити зовнішній вигляд нігтя.
Зняття покриття з нігтя
Гель-лак настільки сильно зачіплюється за ніготь, що його неможливо відідрати без пошкодження нігтьової пластини. Тому для зняття треба використовувати фрезер чи розмочувати гель спеціальним ремувером.
Як ми знімаємо гель-лак ремувером:
- спочатку просочуємо ремувером спеціальні липкі спонжі;
- прикладаємо спонжі до нігтів і обертаємо їх намоткою, щоб забезпечити щільне прилягання до нігтя;
- через 10 хвилин знімаємо спонжі разом з гелем;
- видаляємо залишки геля за допомогою вати.
Як ми знімаємо гель-лак фрезером:
- підбираємо потрібну насадку-фрезу;
- спилюємо гель-лак до «бази»;
- міняємо фрезу на м’яку насадку, обережно знімаємо базу.
Деякі клієнти бояться, що майстер може пошкодити ніготь фрезою. Цього не станеться: за допомогою керамічної чи стальної фрези ми спилюємо тільки тверду частину гель-лаку, а піддатливу базу шліфуємо мякою насадкою. Такою насадкою не можна пошкодити ніготь чи шкіру пальця.
Ремонт нігтів
Зламаний кінчик нігтя можна самостійно порівняти пилочкою. А якщо зламалась нігтьова пластина — це боляче та незручно, так як задирка постійно чіпляється за одяг. Ми ремонтуємо такі пошкодження за допомогою пудри чи шовку.

Сенс ремонту в тому, щоб заклеїти тріщину і захистити ніготь від подальших пошкоджень. Наприклад, якщо просто обмотати ніготь пластирем, є шанс, що в рану потрапить інфекція. Так само ніготь може боліти під час звичайних рухів.
Під час ремонту акрилом майстер наносить на пошкоджене місце акрилову пудру і капає на неї спеціальним клеєм. Пудра моментально просочується клеєм, висихає і скріплює пошкоджені частини. Далі майстер знімає залишки акрилу,щоб зробити латку непомітною.
При ремонті за допомогою шовку замість пудри використовують шовкову латку.
Процес такий самий: нанести клей на пошкоджене місце, укласти шовкову латку і капнути на неї клеєм.
Щоб ще краще захистити пошкоджену ділянку ми рекомендуємо зразу робити гель-лак.
Чоловічий манікюр
Сенс чоловічого манікюру в доглянутому виді нігтів і пальців. Чоловіки звертають мало уваги на стан нігтів, а ось жінки помічають навіть маленькі огріхи і одразу змінюють думку про чоловіка.

Для чоловіків ми пропонуємо класичний і апаратний манікюр:
- класичний — руку потрібно замочити в ванночці з теплою водою, щоб нігті стали більш піддатливий. Потім їх можна обрізати, підпиляти і відшліфувати;
- апаратний манікюр — майстер обробляє нігті за допомогою фрезера. Це швидко і безболісно, а ще фрезою простіше виправити хвилястість чи розслоєння нігтя.
SPA ритуал для рук
SPA — догляд за руками допомагає оздоровити шкіру і зробити її і зробити її більш приємною на дотик. Для цього майстер погружає руки клієнта в ванночки з теплою водою і морською сіллю. Коли шкіра розмякне, майстер проводить пилінг, наносить на шкіру помякшуючу маску і виконує масаж.
Часті питання про манікюр в Харкові
Як довго тримається манікюр?
Це індивідуально і залежить від швидкості росту нігтів і роботи, котру ви виконуєте руками. Гель — лак,наприклад,тримається 4 тижні, звичайне коректування нігтів і кутикули — тиждень.
Як часто потрібно робити манікюр?
Ми рекомендуємо записатись на манікюр раз в тиждень: ніготь відростає і його дизайн потрібно коригувати.
Чи можна зробити манікюр на короткі нігті?
Так, для цього можна наростити нігті чи покрити їх гель-лаком. Якщо вам незручно з довгими нігтями — можемо подбати про їх естетичний вигляд.
Який вид манікюру найбільш безпечний?
Найнебезпечніша процедура в манікюрі — це обрізання кутикули. Якщо шкіра чуттєва і біля кутикули багато кровоносних судин, може бути боляче. Тому ми часто робимо самий безпечний манікюр — європейський чи необрізний. Розмочуємо кутикулу спецзасобом і видаляємо її апельсиновою паличкою.
Що обрати гель-лак чи шеллак?
Гель-лак і шеллак відрізняються фізичними властивостями: гель більш довговічний. При цьому шеллак не потребує нанесення праймеру, легко знімається і не може пошкодити ніготь при всиханні. Якщо ви хочете зберегти гарний вигляд нігтів на протязі 3-4 тижнів — вибирайте гель-лак. Якщо у вас тонкі нігті — вибирайте шеллак.