Манікюр у Харкові: апаратний, нарощування нігтів і чоловічий манікюр в салоні ONE&ONLY
RU UK

Вернуться назад

Манікюр

Манікюр — це догляд за нігтями. Краса криється в деталях, і неакуратні нігті можуть  перекреслити переваги лиця і фігури.

Багато жінок звикли займатись нігтями самостійно чи ходити до подруги. Але ми рекомендуємо робити манікюр в салоні One&Only: досвідчені майстри підберуть правильні процедури, порадять як доглядати за нігтями і зроблять все на вищому рівні.

Читать полностью

Деталі

Вартість

від 100 ₴

Тривалість

від 20 хвилин

Жіночий манікюр (класичний, апаратний)

230 ₴

Чоловічий манікюр

290 ₴

Японський манiкюр

490 ₴

Покриття лаком

100-200 ₴

Покриття гель-лаком

260 ₴

Покриття гель-лаком френч

350 ₴

Покриття гель-лаком Luxio

320 ₴

Сет: зняття/манікюр/покриття гель лаком

490 ₴

Зняття гель-лаку без покриття

100 ₴

SPA-ритуал для рук

100 ₴

Лікування IBX

100 ₴

Сет для здоров'я нігтів і рук (манікюр гігієнічний, лікування IBX, SPA ритуал)

490 ₴

Сет: зняття/манікюр/покриття гель-лаком френч

580 ₴

Примеры работ

Примеры работ

Читати далі

Манікюр  в салоні One&Only

Салон One&Only надає такі послуги: класичний манікюр в Харкові, обрізний, апаратний і чоловічий. Також ми фарбуємо нігті гель-лаком і звичайним лаком, нарощуємо, коректуємо і відновлюємо нігті.

манікюр в салоні

Покриття нігтів гель-лаком

Гель лак — це сучасний спосіб пофарбувати нігті. Звичайний лак тримається близько тижня і швидко сколюється. Гель-лак зберігає зовнішній вигляд більше 4 тижнів і при цьому захищає ніготь від механічних травм.

гель лак для нігтів

Переваги покриття нігтів гель-лаком:

 

 • він швидко висихає — достатньо 15 секунд потримати руку під ультрафіолетовою лампою;
 • гель-лак меньше шкодить нігтям, під час носіння лаку вони відновлюються і укріплюються;
 • манікюр гель-лаком можливо зробити при любій довжині нігтів;

 

Особливості покриття нігтів гель-лаком:

 

 • для цієї процедури потрібно використати багато матеріалів: основу, знежирювачі, праймери, стерилізатори. Так само потрібні інструменти: УФ-лампа, витяжка і фрезер. Не кожен домашній майстер може дозволити собі зібрати все необхідне, а тому гель-лак в салоні завжди буде виглядати краще, ніж якщо його робити в подруги;
 • перед покриттям треба підготувати ніготь: видалити кутикулу, обробити бокові валики, нанести масло. Так ніготь буде виглядати досить аккуратно, а лак протримається  довше;
 • зняття гелевих нігтів також краще проводити в салоні, так як потрібно використати спеціальні засоби і працювати дуже обережно. Гель-лак міцно чіпляється до нігтьової пластини, і якщо його просто здирати — можна пошкодити ніготь. 

Нарощування нігтів

Для нарощування нігтів  ми використовуємо гель, акрил і клей-пудру на вибір клієнта. Головна складність процедури  — привести всі нігті к гармонійній формі,щоб вони виглядали натурально.

нарощування нігтів

Нарощування робимо так: 

 

 • майстер ретельно очищає нігті, а потім обробляє нігтьову пластину , щоб зробити її шорсткою. Це забезпечує краще зціплення штучного нігтя з справжнім;
 • далі майстер встановлює форму під ніготь, в яку він буде заливати матеріал;
 • майстер заливає форму в матеріал і чекає його затвердіння;
 • в кінці спеціаліст спилює ніготь і придає йому потрібний зовнішній вигляд.

 

Корекція нігтів

Корекція нарощених нігтів  зазвичай потрібна через 3-4 тижні після нарощування. За цей час нігті відростають на декілька міліметрів, а нарощений матеріал усаджується . Під час усадження  виникають кишені: проміжки між матеріалом і нігтьовою пластиною. Так відбувається через те, що нігті ростуть нерівномірно по всій ширині.

корекція нігтів

Під час корекції майстер додає матеріал в зонах кутикули і валиків, де через ріст завжди з’являються проміжок.  Якщо на нігті з’явилися кишені чи тріщіни, їх потрібно зачистити за допомогою фрезеру і потім відновити зовнішній вигляд нігтя. 

 

Зняття покриття з нігтя

 

Гель-лак настільки сильно зачіплюється за ніготь, що його неможливо відідрати без пошкодження нігтьової пластини. Тому для зняття треба використовувати фрезер чи розмочувати гель спеціальним ремувером.

 

Як ми знімаємо гель-лак ремувером:

 

 • спочатку просочуємо ремувером спеціальні липкі спонжі;
 • прикладаємо спонжі до нігтів і обертаємо їх намоткою, щоб забезпечити щільне прилягання до нігтя;
 • через 10 хвилин знімаємо спонжі разом з гелем;
 • видаляємо залишки геля за допомогою вати.

 

Як ми знімаємо гель-лак фрезером:

 

 • підбираємо потрібну насадку-фрезу;
 • спилюємо гель-лак до  «бази»;
 • міняємо фрезу на м’яку насадку, обережно знімаємо базу.

 

Деякі клієнти бояться, що майстер може пошкодити ніготь фрезою. Цього не станеться: за допомогою керамічної чи стальної фрези ми спилюємо  тільки тверду частину гель-лаку, а піддатливу базу шліфуємо мякою насадкою. Такою насадкою не можна пошкодити ніготь чи шкіру пальця. 

 

Ремонт нігтів

Зламаний кінчик нігтя можна самостійно порівняти пилочкою. А якщо зламалась нігтьова пластина — це боляче та незручно, так як задирка постійно чіпляється за одяг. Ми ремонтуємо такі пошкодження за допомогою пудри чи шовку.

ремонт нігтів

Сенс ремонту в тому, щоб заклеїти тріщину і захистити ніготь від подальших пошкоджень. Наприклад, якщо просто обмотати ніготь пластирем, є шанс, що в рану потрапить інфекція. Так само ніготь може боліти під час звичайних рухів.

 

Під час ремонту акрилом майстер наносить на пошкоджене місце акрилову пудру і капає на неї спеціальним клеєм. Пудра моментально просочується клеєм, висихає і скріплює пошкоджені частини. Далі майстер знімає залишки акрилу,щоб зробити латку непомітною.

При ремонті за допомогою шовку замість пудри використовують шовкову латку.

Процес такий самий: нанести клей на пошкоджене місце, укласти шовкову латку і капнути на неї клеєм.

 

Щоб ще краще захистити пошкоджену ділянку ми рекомендуємо зразу робити гель-лак.

 

Чоловічий манікюр

 

Сенс чоловічого манікюру в доглянутому виді нігтів і пальців. Чоловіки звертають мало уваги на стан нігтів, а ось жінки помічають навіть маленькі огріхи і одразу змінюють думку про чоловіка. 

чоловічий манікюр

Для чоловіків ми пропонуємо класичний і апаратний манікюр:

 

 • класичний — руку потрібно замочити в ванночці з теплою водою, щоб нігті стали більш піддатливий. Потім їх можна обрізати, підпиляти і відшліфувати;
 • апаратний манікюр — майстер обробляє нігті за допомогою фрезера. Це швидко і безболісно, а ще фрезою простіше виправити хвилястість чи розслоєння нігтя.

 

SPA ритуал для рук

SPA — догляд за руками допомагає  оздоровити шкіру і зробити її і зробити її більш приємною на дотик. Для цього майстер погружає руки клієнта в ванночки з теплою водою і морською сіллю. Коли шкіра розмякне, майстер проводить пилінг, наносить на шкіру помякшуючу маску і виконує масаж. 

Часті питання про манікюр в Харкові

Як довго тримається манікюр? 

Це індивідуально і залежить від швидкості росту нігтів і роботи, котру ви виконуєте руками. Гель — лак,наприклад,тримається 4 тижні, звичайне коректування нігтів і кутикули — тиждень.

Як часто потрібно робити манікюр? 

Ми рекомендуємо записатись на манікюр раз в тиждень: ніготь відростає і його дизайн потрібно коригувати.

Чи можна зробити манікюр на короткі нігті? 

Так, для цього можна наростити нігті чи покрити їх гель-лаком. Якщо вам незручно з довгими нігтями  — можемо подбати про їх естетичний вигляд.

Який вид манікюру найбільш безпечний? 

Найнебезпечніша процедура в манікюрі — це обрізання кутикули. Якщо шкіра чуттєва і біля кутикули багато кровоносних судин, може бути боляче. Тому ми часто робимо самий безпечний манікюр — європейський чи необрізний. Розмочуємо кутикулу спецзасобом і видаляємо її апельсиновою паличкою.

Що обрати гель-лак чи шеллак?  

Гель-лак і шеллак відрізняються фізичними властивостями: гель більш довговічний. При цьому шеллак не потребує нанесення праймеру, легко знімається і не може пошкодити ніготь при всиханні. Якщо ви хочете зберегти гарний вигляд нігтів на протязі 3-4 тижнів — вибирайте гель-лак. Якщо у вас тонкі нігті — вибирайте шеллак.

Бути красивою і доглянутою — мрія кожної жінки!

Хочете записатись до нас в салон?

Заповніть форму нижче і ми з радістю передзвонимо вам на протязі 30 хвилин

formImg