Ботулінотерапія у Харкові - ONE&ONLY | Ін'єкції ботокса і диспорта за низькою ціною в салоні краси
RU UK
ботокс в салоне

Вернуться назад

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія або ботокс — це підшкірні або внутрішньом’язеві ін’єкції ботулотоксину А. Токсин на довгий період розслабляє мімічні м’язи обличчя і таким чином розгладжує зморшки і не дає з’явитись новим.

Читать полностью

Детали

Вартість

від 1500 ₴

Тривалість

від 40 хвилин

Зморшки навколо рота на препараті Botulax/Refinex

1500/1600 ₴

Зморшки області підборіддя на препараті Botulax/Refinex

1600/1700 ₴

Зморшки міжбрівні на препараті Botulax/Refinex

2100/2200 ₴

Горизонтальны зморшки лоба на препараті Botulax/Refinex

2100/2200 ₴

Зморшки навколо очей "гусячі лапки" на препараті Botulax/Refinex

2200/2300 ₴

Підтяжка брів (Brow Lift) на препараті Botulax/Refinex

2200/2300 ₴

Ін'єкційна підтяжка шиї на препараті Botulax/Refinex

3500/3600 ₴

Ін'єкції в жувальні м'язи "худе обличчя" на препараті Botulax/Refinex

3500/3600 ₴

Примеры работ

косметологічні послуги
ін'єкційна косметологія

Примеры работ

косметологічні послуги
ін'єкційна косметологія
Читати далі

Ботулінотерапія в салоні One&Only

В першу чергу це косметологічна процедура для усунення зморшок. Ботокс став синонімом для ін’єкційної косметології: люди часто називають “ботоксом” філлери та інші види ін’єкційних процедур. Насправді ботокс використовується набагато рідше згаданих філлерів.

ботокс

Ботулінотерапія також потрібна для корекції рельєфу м’язів і зняття з них надлишкової напруги. Таким способом ботокс застосовують хірурги, а не косметологи.

Отже косметологічне використання ботоксу зводиться до корекції зморшок, пом’якшення рис обличчя та зменшення шрамів і рубців. Косметологи One&Only за допомогою ботоксу можуть усунути зморшки з лоба і перенісся, зменшити носогубні слкадки, мімічні зморшки біля губ і піборіддя.

Механізм дії ботулінотерапії

Зморшки з’являються від старості або через гіперактивність мімічних м’язів. Люди постійно усміхаються, сердяться, хмурять брови і показують інші емоції за допомогою мімічних м’язів. З часом по лінії згину шкіри з’являються зморшки, найчастіше — біля очей і роту.

 

Ці зморшки не врізаються в шкіру навічно: якщо дати м’язам розслабитись, то зморшки самостійно розгладяться. Для такого ефекту м’язи повинні бути розслабленими хоча б два тижні. Без препаратів типу ботоксу цього досягти неможливо.

 

Ін’єкція ботулотоксину просто блокує нервові сигнали, які надходять в м’яз з мозку. Це працює так: коли нерв передає сигнал до м’язів, то на кінчику нерва вивільняється бульбашка ацетилхоліну. Ця речовина всмоктується в м’яз і викликає його скорочення. Ботулотоксин блокує білки, з якими повинен взаємодіяти ацетилхолін, і м’яз не отримує сигнали на скорочення.

ботокс процедура

Самі м’язеві волока від цього не міняються, продовжують отримувати поживні речовини з організму і не страждають від бездіяльності. Приблизно через 4-6 місяців ботулотоксин розсмоктується і виводиться з організму, а м’язи відновлюють свою діяльність.

Як проводиться ботулінотерапія

Спочатку косметолог обирає препарат ботоксу. Всі препарати містять очищений ботулотоксин А, але відрізняються за добавками. Наприклад, популярний і дешевий Botox діє м’яко за рахунок стабілізуючих білків. У Xeomin з низькою молекулярною масою слабка здатність до дифузії, тому ним можна розслабити невелику зону обличчя. 

ботокс результат

Потім косметолог намічає зони, в які потрібно зробити ін’єкції. Він набирає препарат в шприц-аплікатор і вводить ботокс. Є два способа проведення ін’єкцій:

 

  • внутрішньом’язево — проводиться для розгладження глибоких зморшок. Пряме введення препарату в м’язи виклакає побічні ефекти частіше, ніж підшкірні ін’єкції;
  • підшкірно — препарат вводиться під шкіру над м’язом, після чого м’яз всмоктує ботокс. При такому способі введення блокується тільки частина м’язевих волокон, тому він підходить для позбавлення від середніх і дрібних зморшок.

 

Після ін’єкцій потрібно декілька годин провести стоячи, щоб ботулотоксин не “пройшов” до чистих м’язів. Якщо клієнт одразу після процедури вирішить полежати чи схилити голову, то ботокс може потрапити на прямий м’яз ока. Як результат: одне око на кілька місяців стане “лінивим”, через що у клієнта буде двоїтись в очах, поки ботокс не вийде з організму.

Протипоказання до ботулінотерапії

Загальні протипоказання такі:

 

  • вагітність та лактація;
  • онкологічні захворювання;
  • інфекції в зоні майбутнії ін’єкцій;
  • підвищена температура тіла;
  • індивідуальна непереносимість ботулотоксину;
  • алергія на білок;
  • погане згортання крові.

 

Після ін’єкцій на шкірі залишаються невеликі цятки від уколів. Інколи, якщо голка шприцу потрапляє в капіляри, на шкірі можуть з’явитись мікрогематоми. Вони зникнуть самі по собі через кілька днів. 

Переваги ботулінотерапії

Ботулінотерапія — це простий і дієвий спосіб позбавитись від зморшок на обличчі і в зоні декольте. Навідміну від інши методів ін’єкційної косметології, які приносять результат тільки після довгого повного курсу, ефект ботоксу проявляється уже через тиждень після ін’єкції.

ботокс результат

Якщо робити уколи на протязі 18-24 місяців, то можна буквально відвикнути морщитись і позбавитись від глибоких зморшок назавжди. 

Часті питання про ботулінотерапію в Харкові

Що краще — Ботокс чи Диспорт?

У Диспорту трохи менша дифузія, тому він діє м’якше. Ботокс — більш концентрований і дієвий.

Що не можна робити після введення ботоксу?

Перші кілька годин потрібно тримати голову в вертикальному положенні. Інакше ботокс може розповсюдитись на інші м’язи і “заморозити” повіки чи м’язи, які рухають очима. Також перші 7-10 днів не можна спати обличчям вниз чи на боці — тільки на спині. Ті самі 7-10 днів не можна ходити в сауну, вмиватись гарячою водою, розпарювати шкіру обличчя чи засмагати. В перший місяць після процедури не можна приймати антибіотики: вони можуть підсилити дію ботоксу і нашкодити м’язам. А ще не варто в перші тижні вживати алкоголь і гострі продукти, так як вони викликають підвищення температури обличчя, що може вилитись в набряки.

Як швидко наступає ефект від ботоксу?

При неглибоких зморшках по типу “гусячих лапок” ефект помітний уже через 2-3 дні. Для глибоких мімічних зморшок ефект може наступити через 2-3 тижні.

Як довго триває ефект від ботоксу?

4-6 місяців в залежності від активності мімічних м’язів, швидкості обміну речовин і імунітету. Якщо робити ін’єкції на протязі декількох років, то організм навчиться швидше виводити ботокс з м’язів. Щоб досягнути старого ефекту доведеться робити більше уколів з більшою концентрацією препарату.

Як часто можна колоти ботокс?

Зазвичай ботокс вводять в два сеанси: спочатку основна процедура, а потім — додаткові уколи для корекції обличчя. Лікарі не рекомендуються колоти ботокс частіше ніж 3 рази в рік. По-перше, у ботоксу нема ефекту накопичення, тобто, він в будь якому випадку вийде з організму за 4 місяці. По-друге, якщо робити ін’єкції частіше ніж раз в 4 місяці, то можна отримати передозування, “замерзлу усмішку” і набряки на обличчі. 

Чи можна колоти ботокс вдома?

Самостійно колоти ботокс не можна ні в якому разі! Тільки кваліфікований лікар-косметолог может розрахувати правильну дозу і ввести препарат біля потрібних м’язів на ідеальну глибину. Якщо промахнутись з уколом на декілька міліметрів, то можна випадково закрити собі очі на кілька місяців, опустити брови чи заморозити губи до повної нерухомості. Воно того не варте — краще звертайтесь до спеціалістів.

 

 

Бути красивою і доглянутою — мрія кожної жінки!

Хочете записатись до нас в салон?

Заповніть форму нижче і ми з радістю передзвонимо вам на протязі 30 хвилин

formImg