Ін'єкційна косметологія в салоні краси ONE&ONLY
RU UK
ін'єкційна косметологія

Ін’єкційна косметологія

Ін’єкційна косметологія — це покращення форми обличчя і стану шкіри за допомогою уколів. Ін’єкції можуть розгладити зморшки, витончити контури обличчя, вилікувати проблеми зі шкірою і заживити розтяжки.

Читать полностью

ДЕТАЛИ

Читати далі

Ін’єкційна косметологія в салоні One&Only

Основні процедури:

  • контурна пластика — ін’єкція геля-філлера для корекції контурів обличчя. Частіше всього з його допомогою коректують форму губ і носа. З часом гель розчиняється і виводиться організмом, а обличчя повертається до попереднього вигляду. Также за допомогою контурної пластики можна розгладити зморшки і носогубні складки;
  • ботулінотерапія — під шкіру вводить ботулотоксин, який розслабляє м’язи і розгладжує зморшки. Так можна виправити глибокі зморшки на лобі, носогубних складках і на шкірі навколо очей;
  • мезотерапия и біоревіталізація — це введення під шкіру коктейля з вітамінів, поживних речовин і гіалуронової кислоти. Процедура освіжає колір шкіри і омолоджує її, часто використовується разом з пілінгом;
  • плазмотерапія — ін’єкція плазми, яку косметолог добуває з крові клієнта. Тромбоцити плазми сприяють відновленню і омолодженню шкіри без побічних ефектів;
  • ліполітики — ін’єкція спеціальних речовин, які розчиняють жир. Ліполітики допоможуть зробити обличчя більш витонченим, приберуть другий підборідок і щоки, скоригують талію і ноги.

Ін’єкційна косметологія в Харкові

Ін’єкції — простий спосіб покращитий свій вигляд. Жінки часто думають, що уколи краси — це дуже дорогий і “крайній” спосіб стати красивою. В цьому їх переконують документальні фільми, в яких показують результати поганої роботи хірургів і фотографії людей, які закачали в обличчя літри філлерів.

ін'єкційна косметологія

Насправді ін’єкційна косметологія — це безпечно і не так і дорого. Якщо підійти без фанатизму, то ніхто і не подумає, що ваші пишні губи і свіжу шкіру зробили в салоні One&Only.

Часті питання про ін’єкційну косметологію в Харкові

Що таке уколи краси?

Укол краси — це романтизована назва будь-яких процедур ін’єкційної косметології.

Чи можна зробити ці процедури в домашніх умовах?

Ні! Навіть якщо відкинути ризик занести інфекцію, то людина без досвіду не зможе правильно виконати ін’єкції.  Ін’єкції потрібно робити дуже акуратно, регулювати об’єм кожної мікропапули до сотих частин мілілітра і постійно слідкувати за симетрією результату. Людина без багатолітнього досвіду з таким не впорається. 

Як часто потрібно звертатись до спеціалістів?

Це залежить від обраної процедури і бажаного результату. Наприклад, легку корекцію губ можна зробити за один сеанс і на півроку забути про косметологів. А от ліполітики потрібно колоти курсом з 6-8 сеансів. 

BEAUTY ЗОНА

Примеры работ