Апаратна косметологія обличчя у Харкові: RF ліфтинг, мікрострумова терапія, кріоліфтинг і безін'єкційна мезотерапія - ONE&ONLY
RU UK
аппаратная косметология

Вернуться назад

Апаратна косметологія

Апаратна косметологія — це покращення стану шкіри за допомогою ультразвуку, вакууму, електричного струму і лазерного випромінювання. За сотні років розвитку техніки лікарі намагались пристосувати кожен новий винахід для лікування людей. Часто експерименти не давали результатів, тому до наших днів дожили тільки найефективніші і справді робочі методи.

Читать полностью

Детали

Вартість

від 750 ₴

Тривалість

від 60 хвилин

RF ліфтинг (розгладжування зморшок, підтягнення шкіри) та кріотерапія (знімає запалення та почервоніння, звужує пори)

750 ₴

Курс RF ліфтинг 5 процедур (знижка 10%)

3375 ₴

Курс RF ліфтинг 8 процедур (знижка 15%)

5100 ₴

Літній детокс (очищення Esthederm + аквагідропілінг + пілінг-крем Esthederm + альгінатна маска), 90 хв

790 ₴

SPA комплекс (очищення Esthederm + киснева мезотерапія + масаж обличчя + маска Lactolan Holly Land), 90 хв

790 ₴

Anti age комплекс (очищення Esthederm + пілінг-крем Esthederm + фонофорез з гіалуронової сироваткою + альгінатна маска), 75 хв

990 ₴

"Shining skin" - зволожуючий сет для сяйва шкіри обличчя (очищення + пілінг + аквагідропілінг + киснева мезотерапія + маска і крем для обличчя), 90 хвилин

1090 ₴

Особливий комплекс для зони особи і декольте (очищення + аквогідропілінг + ультрафонофорез + масаж обличчя і зони декольте + маска для обличчя та зони декольте + крем для обличчя та очей), 120 хвилин

1290 ₴

Примеры работ

микротоки
ультразвуковая чистка лица
аппаратная косметология

Примеры работ

микротоки
ультразвуковая чистка лица
аппаратная косметология
Читати далі

Апаратна косметологія в салоні One&Only

Найчастіше апаратні методи використовуються для покращення стану шкіри обличчя. Наприклад, апаратна косметологія для обличчя видаляє зморшки, відновлює еластичність шкіри, лікує судини і будить сплячі механізми регенерації шкіри. 

аппаратная косметология

Ми в салоні One&Only використовуємо найефективніші сучасні методи: мікротоки, рф, мезотерапію, кріоліфтинг і ультразвук.

Мікротоки або мікротокова терапія

Мікротокова терапія використовується для підтяжки обличчя. Суть такої терапії в тому, що клітини шкіри добре реагують на електричний струм певної частоти і напруги. Апарати мікротоку настроєні так, щоб генерувати безпечний тонізуючий струм с позитивним лікувальним ефектом. Струм проходить тільки через шкіру і не зачіпає м’язи обличчя, стимулює кровообіг і регенеративні процеси шкіри.

мікротоки

Як результат, шкіра стає більш еластичною, розгладжуються зморшки, зменшується другий підборідок. Якщо діяти мікротоками на волосяну частину голови, то можна активізувати ріст волосся.

 

Для повного ефекту потрібно пройти курс з 6-10 сеансів з періодичністю в три дні.

RF-ліфтинг

RF — це скорочення від Radio Frequency, тобто, радіохвилі. А RF ліфтинг — це процедура підтягнення шкіри за допомогою радіохвиль певної амплітуди і частоти. Ці параметри підібрані так, щоб вони не проникали вглиб тіла і розсіювались в шкірі та найближчих м’язах.

радіохвилевий ліфтинг

Радіохвилевий ліфтинг діє як мікромасаж: тонізує колагенові волокна і м’язи, сприяє їх насиченню поживними речовинами і покращує пружність шкіри. RF ліфтинг в Харкові допомагає позбавитись від зморшок і в’ялості шкіри та укріплює її по такому ж принципу, як спорт укріплює м’язи.

Безін’єкційна мезотерапія

Мезотерапія — це введення вітамінного коктейлю прямо під шкіру за допомогою уколів. А безін’єкційна мезотерапія дозволяє вводити речовини під шкіру за допомогою спеціального магнітного випромінювача: безболісно і рівномірно по всій товщині шкіри.

безін'єкційна

Майстер наносить на шкіру вітамізований коктейль і массує обличчя магнітним випромінювачем. Під дією магнітних хвиль пори шкіри відкриваються і пропускають всередину складові коктейлю. Як тільки майстер забирає апарат — пори закриваються, а речовини з коктейлю всмоктуються в шкіру, відновлюють клітини і розгладжують зморшки.

Кріоліфтинг

Кріоліфтинг або кріотерапія — це підтяжка обличчя за допомогою низьких температур. Процедура відбувається за допомогою апарату, який охолоджує невелику насадку до –20 °С. Потім майстер масажує холодною насадкою потрібні ділянки шкіри.

кріоліфтинг

Під дією холоду організм звужує кровоносні судини — нормальна реакція на холод. Але оскільки холод одразу зникає, судини починають розширюватись і таким чином в шкіру потрапляє свіжа поживна кров. 

 

По принципу роботи кріоліфтинг схожий на RF-ліфтинг, але якщо радіохвилі тонізують шкіру і м’язи, то холод діє тільки на кровоносні судини. Це сприяє покращенню живлення шкіри і відтоку токсинів, за рахунок чого шкіра підтягується, відновлює свіжий колір і гладку текстуру. Часто після кріоліфтингу покращується робота лімфотоків, що приводить до схуднення обличчя.

Ультразвукова чистка обличчя

Чистка ультразвуком працює завдяки принципу резонансу. Якщо подіяти на сальні пробки, частки бруду і комедони звуком певної частоти, то вони починають коливатись, руйнуються і “випадають” із шкіри. Процедура не викликає неприємних відчуттів, але не підходить для позбавлення від складних проблем таких як запалені вугрі.

Часті питання про апаратну косметологію в Харкові

Що не можна робити після RF-ліфтингу?

Після процедури шкіра червоніє, з’являється відчуття жару. Це нормально —  радіохвилі розширюють судини і викликають притік свіжої крові, тому не потрібно панікувати і збивати температуру. Але через цей ефект в першу добу після сеансу РФ не варто ходити в сауну, займатись в спортзалі чи засмагати. Хоча найкраще — дочекатись, поки не пройде почервоніння.

Як часто можна робити ліфтинг обличчя?

Взагалі такі процедури не варто робити людям молодше 25 років, так як є ризик, що організм звикне до допомоги ззовні і відмовиться самостійно відновлювати шкіру. А так ліфтинг обличчя в One&Only можна робити раз в 7-28 днів в залежності від типу процедури.

Скільки процедур RF-ліфтингу потрібно зробити?

Для кращого ефекту потрібно пройти повний курс з 5-6 процедур. В залежності від стану шкіри і здоров’я перерва між процедурами може досягати від 7 до 20 днів. Через півроку можна пройти повторний курс з 3-4 процедур. 

Чи можна зробити чистку обличчя в домашніх умовах?

Так, обличчя можна чистити за допомогою скрабів та абразивів. Але врахуйте, що результат чистки в салоні завжди буде кращим. По-перше, в дзеркалі ви не побачите того, що бачить майстер при салонному освітленні. По-друге, у нас є повний набір апаратури і засобів для чистки обличчя, з яких ми вибираємо найбільш відповідні засоби для кожного клієнта.

Що краще — РФ ліфтинг чи мікротоки?

Ефект приблизно однаковий: підтягнуте обличчя, зменшення чи повне зникнення другого підборідку і щік. Але РФ ліфтинг діє лише на шкіру, а мікротоки — ще й на м’язи обличчя. Тому за рівних умов ефект від мікротоків будет триматись на декілька місяців довше.

Чи можна поєднати РФ ліфтинг і мікротоки?

Так, ці процедури можна суміщати, оскільки вони по-різному діють на шкіру. Є два способи:  пройти курс мікротоків і після нього курс РФ, або чергувати мікротоки і RF по принципу «токи + RF → токи → токи + RF».

Бути красивою і доглянутою — мрія кожної жінки!

Хочете записатись до нас в салон?

Заповніть форму нижче і ми з радістю передзвонимо вам на протязі 30 хвилин

formImg