Естетична косметологія у Харкові - салон ONE&ONLY
RU UK
естетична косметологія

Естетична косметологія

Естетична косметологія — це відновлення і омолодження шкіри обличчя за допомогою спеціальних процедур. Майстри-косметологи видаляють розповсюджені недоліки шкіри або знижують їх помітність. Це відбувається за допомогою неінвазивних процедур: без уколів і травматичної дії на шкіру.

Читать полностью

ДЕТАЛІ

Читати далі

Естетична косметологія в салоні One&Only

До естетичної косметології відносять такі процедури:

 

  • чистка шкіри;
  • епіляція;
  • масаж обличчя і тіла;
  • апаратна косметологія;
  • доглядові і лікувальні процедури;
  • пілінг.

 

Популярні послуги естетичної косметології

Найбільш популярна послуга в салоні One&Only — це косметичний масаж обличчя. Сенс процедури дуже простий: масаж покращує кровообіг м’язів і шкіри, прискорює обмін речовин  і натуральним шляхом омолоджує шкіру. Так під час масажу майстер відлущує омертвілі клітини шкіри і сприяє її відновленню.

масаж обличчя

Масаж лиця підтягує м’язи і покращує їх тонус. М’язи обличчя не отримують таких навантажень, які змусили б їх кріпнути і розвиватись. Через це погіршується форма щік, з’являється друге підборіддя. Регулярний масаж вирішує ці проблеми. 

 

На другому місці по популярності стоїть чистка шкіри і пілінг. Під час чистки майстер видаляє чорні цятки, які портять зовнішній вигляд шкіри і заважають їй дихати. Є два способи чистки: механічний, коли майстер розпарює шкіру і видаляє чорні цятки вручну, і хімічний. Для хімічної чистки майстер-косметолог підбирає засоби і їх концентрацію під стан шкіри, щоб ефективно видалити чорні цятки і не пошкодити епідерміс.  

пілінг в салоні

Пілінг — це шліфовка шкіри за допомогою абразивів, хімічних засобів чи спеціальних засобів. Під час пілінгу майстер видаляє відмерлі і старі клітини і  відкриває більш молодий шар епідермісу зі свіжим кольором та фактурою.

 

Доглядові і лікувальні процедури призначені для відновлення шкіри обличчя і тіла. Наприклад, за допомогою регулярних доглядових процедур можна видалити вікові і мімічні зморшки, сліди акне, невеликі шрами і рубці. Для цього косметологи використовують професійні засоби для догляду, а також мікротоки, ультразвук і інші новинки апаратної косметології.

Часті питання про естетичну косметологію в Харкові

Як часто необхідно звертатись до спеціалістів? 

Частота косметологічних процедур залежить від стану шкіри і бажаного ефекту. Наприклад, для курсу доглядової косметології треба ходити в салон мінімум раз в тиждень на протязі двох місяців. А ось епіляцію треба робити раз в місяць.  

Чи можна робити доглядові процедури в домашніх умовах?

Можна, але тільки частину з них. Наприклад, для відновлення шкіри на обличчя потрібно нанести спеціальну маску. Якщо наносити її самостійно, не звертаючись до спеціалістів, то велика частина корисних речовин осяде на верхньому омертвілому шарі епідермісу і не дасть ефекту. А ось якщо раз в два тижні робити пілінг обличчя то маска буде проникати глибоко в шкіру і омолодження буде більш помітним.

BEAUTY ЗОНА

Приклади робіт